Dodaj ogłoszenie
Cennik

Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie targmyśliwski całkowicie BEZPŁATNIE.

 

Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:


1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM

- wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii –   6,25 zł brutto.
Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay

2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS

- ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii –  12,30 zł brutto. Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay


3. Ogłoszenie WYRÓŻNIONE 

- ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane - 2,46 zł brutto. Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay
 


4. Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS


- Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania. 3 punkty: SMS (1 zł netto) (1,23 zł brutto)
6 punktów: SMS (2 zł netto) (2,46 zł brutto). Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay

 


5. Wpis promowany Katalog Firm
 
 - Wpis promowany w Katalogu Firm - 12,46 zł brutto. Usługę SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay

 

Jak zapłacić za ogłoszenie?

 

Serwis ogłoszeniowy targmysliwski.pl umożliwia wygodne płatności po przez Usługę SMS PREMIUM za pakiety ogłoszeniowe i wpis do katalogu firm. Aby opłacić ogłoszenie niestandardowe, należy wybrać interesujący nas pakiet i zaznaczyć zakładkę DotPay. Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 30 dni.

 
Usługę Premium SMS obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Usługa SMS dostępna w sieciach Era, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go , POP i inne... Regulamin usługiReklamacje.


Włąściciel Jakub Sobolewski (targmysliwski@wp.pl) serwisu targmysliwski.pl  zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

 
 

Aktualności
Reklama