Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Elektryk Zakroczym

481
Cena: 199,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Volt-Tech
Powiat: warszawski zachodni
Miasto: Warszawa
Telefon: 534804111
Strona www: http://volttech.pl/
   
dodano: 2019.02.20
ważne do: 2019.03.22
wyświetleń: 29

Szczegóły oferty:

Własna firma trwa od 2007 roku. Specjalizujemy się w pełnieniu instalacji elektrycznych i kompleksowych usługach elektrycznych.
Świadczymy usługi dla pań prywatnych, firm oraz firmie. Idziemy na obszarze powiatów Nowodworskiego, Warszawsko-Zachodniego, Legionowskiego oraz Warszawy. Posiadamy minikoparkę oraz podnośnik koszowy, co daje szybsze realizowanie zleceń . Jesteśmy prężnie uczącą się firmą, nastawioną na fachową oraz silną obsługę klientów. Już ponad 12-letnie wydarzenie w sfery energetycznej oraz wykwalifikowana kadra pracowników zapewnia terminowe wykonywanie zapotrzebowań na bardzo dużym stopniu.
Oferujemy: Elektryk, Usługi Minikoparką, wynajem podnośnika koszowego - zapytaj o popularność swoich usług.
Robimy na gruncie województwa mazowieckiego w takich rejonach jak: Nowy Dom Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Czosnów, Leszno, Sochaczew czy Zakroczym. Zachęcamy do związku z znaną firmą - Profesjonalny Elektryk i Instalacje Elektryczne. Zapraszamy do zastosowania z bliskich usług.
Udzielamy gwarancji na przygotowane usługi elektryczne i wzięte materiały.

Zapraszamy do kontaktu, oraz współpracy. Zapraszamy na naszą stronę www: Volt-Tech: http://www.volttech.pl - Instalacje elektryczne Zakroczym
Aktualności
Reklama